Sistem e-Gunatenaga

Nama Pegawai Untuk Dihubungi Bagi Sektor Kilang & Peniaga

Kilang Buah
Pn. Nurul Syuhada Azrin Nasarudin- No. Telefon: 03-78022912 / Emel : nurul.syuhada@mpob.gov.my
En. Rominizam Mustapa - No. Telefon: 03-78022918 / Emel : rominizam@mpob.gov.my
Pn. Nor Syaida Abd Halim - No. Telefon: 03-78022917 / Emel : nor.syaida@mpob.gov.my

Kilang Penapis
Pn. Nurul Syuhada Azrin Nasarudin- No. Telefon: 03-78022912 / Emel : nurul.syuhada@mpob.gov.my  
Pn. Aziana Misnan - No. Telefon: 03-78022955 / Emel : aziana@mpob.gov.my

Kilang Pelumat Isirung
Cik Siti Maisarah Mohd Ali - No. Telefon: 03-78022913 / Emel : siti.maisarah@mpob.gov.my
Pn. Nor Baayah Mohammed Yusop - No. Telefon : 03-78022865 / Emel : abby@mpob.gov.my
Kilang Oleokimia
Cik Siti Maisarah Mohd Ali - No. Telefon: 03-78022913 / Emel : siti.maisarah@mpob.gov.my
Pn.Aziana Misnan - No. Telefon :03-78022955 / Emel : aziana@mpob.gov.my
Kilang Biodiesel
Pn. Siti Suziyana Mohd Omar - No. Telefon: 03-78022820 / Emel: suziyana@mpob.gov.my
Cik Rohidayati Sukhaila Sabarudin - No. Telefon: 03-78022991 / Emel: rohidayati@mpob.gov.my
Pusat Simpanan
Cik Siti Maisarah Mohd Ali
- No. Telefon: 03-78022913 / Emel : siti.maisarah@mpob.gov.my
Pn. Nor Baayah Mohammed Yusop - No. Telefon :03-78022865 / Emel : abby@mpob.gov.my
Peniaga Buah
Pn. Nurul Ain Ahmad Tarmizi - No. Telefon: 03-78022816 / Emel : ainas@mpob.gov.my 
Cik Rohidayati Sukhaila Sabarudin - No. Telefon: 03-78022991 / Emel: rohidayati@mpob.gov.my
Pn. Harisah bt Hamid - No. Telefon: 03-78022916 / Emel : harisah@mpob.gov.my


Bahan Tanaman
Pn. Siti Suziyana Mohd Omar - No. Telefon: 03-78022820 / Emel: suziyana@mpob.gov.my
Pn. Harisah bt Hamid - No. Telefon: 03-78022916 / Emel : harisah@mpob.gov.my

Peniaga Minyak
Pn. Nurul Ain Ahmad Tarmizi- No. Telefon: 03-78022816 / Emel: ainas@mpob.gov.my
Pn. Nurul Hufaidah Sharif- No. Telefon: 03-78022824 / Emel : hufaidah@mpob.gov.my

Copyright © 2013-2017 Malaysian Palm Oil Board. All Right Reserved